Apartmán Cicvárek

Apartmán Cicvárek - Pivovar Lobeč
  • 2-8 osob
  • 135 m2
  • rodinné studio

Od 3000 Kč za noc

Lednička - Pivovar Lobeč

Lednička

Vařič - Pivovar Lobeč

Vařič

Remoska - Pivovar Lobeč

Remoska

Nádobí - Pivovar Lobeč

Nádobí

Myčka nádobí - Pivovar Lobeč

Myčka nádobí

Pračka - Pivovar Lobeč

Pračka

Sprcha - Pivovar Lobeč

Sprcha

Šampón - Pivovar Lobeč

Šampón

Fén - Pivovar Lobeč

Fén

Wifi - Pivovar Lobeč

Wifi

Popis apartmánu

Jedinečný stylový apartmán Cicvárek je umístěn ve třetím nadzemním podlaží, v podkroví nad starou varnou v předním traktu pivovaru. Jednoprostorové studio s podlahovou plochou 135 m2 je určené spíše pro hosty oceňující design a alternativu. Pod podmínkou, že se společně snese, užije si ho i rodina či skupinka přátel.

Uprostřed studia je velký jídelní stůl a u vstupu nika s jednoduchou kuchyňkou, vybavená základním nádobím, malou ledničkou, myčkou nádobí, indukčním dvou plotýnkovým vařičem a velkou remoskou na pečení. Apartmán má vlastní sociální zázemí se sprchou, umyvadlem a toaletou. K dispozici je ložní prádlo, ručníky, kvalitní mýdlo a sprchový šampon i fén. Apartmán má také pračku.
Celkem je v podkroví připraveno osm lůžek. Apartmán má jednak klasickou manželskou postel s dvoulůžkem š. 1,6 m. Další čtyři lůžka o celkové š. 3,4 m jsou netradičně umístěna vedle sebe ve vyvýšeném železném vodním rezervoáru z 19. století a přístupná jsou po žebříčku. Podobně je ve druhém rezervoáru připraveno i další užší dvoulůžko š. 1,4 m. Přístup k lůžkům v nádržích vyžaduje určitou tělesnou zdatnost, zvládnou ho však i starší děti, pro které je dobrodružstvím.

Industriální design apartmánu byl oceněn v publikacích o architektuře jako je např. Ročenka Česká architektura 2014/2015 či Architektura Konverzí a byl Českou komorou architektů v rámci celkové obnovy lobečského pivovaru nominován na udělení prestižní evropské architektonické ceny Mies Van der Rohe Award 2017.

Přístup do apartmánu je po schodišti (40 schodů, bez výtahu), hlavním vstupem pivovaru, který je společný pro pivovarský výčep i prohlídkovou trasu. Parkování je možné na jednom z našich parkovišť, vzdáleném cca 15 m od vstupu. Svá kola můžete bezpečně odstavit na krytém místě v pivovarském dvoře.

Apartmán má pokrytí wifi, ale televizor u nás nehledejte.

Cena apartmánu za noc je přibližně 2.800,- Kč (vč. DPH) při obsazenosti jedním až čtyřmi hosty na alespoň dva dny. Za každou další osobu se připlácí 400,- Kč. Ubytovací poplatek obci je 5,- Kč/os/noc. Konkrétní cenu stanovujeme v závislosti na termínu a obsazenosti apartmánu. Ve všední dny je cena příznivější, o víkendech a svátcích je naopak vyšší. Pro individuální hosty lze rezervovat pobyt minimálně na dvě noci. Lastminute termíny ve všední dny jsou cenově výhodnější. V červenci a srpnu jsou možné pouze celotýdenní pobyty od soboty do soboty.

Při zájmu o stravování přímo v pivovaru si ověřte otevírací dobu pivovarské kuchyně v daném termínu. Snídaně pro ubytované hosty standardně nezajišťujeme, proto jsou apartmány vybaveny kuchyňkami. Nejbližší prodejna potravin se nachází ve Mšeně (5,5 km), nejbližší markety v Doksech (16 km) a v Mělníku (22 km).

Historie - Pivovar Lobeč
Historie - Pivovar Lobeč

Rezervace apartmánu

Líbí se vám tento apartmán? Na našem webu si ho jednoduše zarezervujete.

Rezervovat apartmán