Apartmán Tománek

Apartmán Tománek - Pivovar Lobeč
  • 4-8 osob
  • 95 m2
  • 2 ložnice

Od 2800 Kč za noc

Lednička - Pivovar Lobeč

Lednička

Vařič - Pivovar Lobeč

Vařič

Remoska - Pivovar Lobeč

Remoska

Nádobí - Pivovar Lobeč

Nádobí

Sprcha - Pivovar Lobeč

Sprcha

Šampón - Pivovar Lobeč

Šampón

Fén - Pivovar Lobeč

Fén

Wifi - Pivovar Lobeč

Wifi

Popis apartmánu

Stylový apartmán Tománek je umístěn ve druhém nadzemním podlaží, v podkroví historické budovy pivovarských sklepů v zadním traktu areálu. Apartmán má samostatný vstup po krytém dřevěném předsazeném schodišti (12 schodů) z přístupové komunikace při jižním štítu budovy.

Podlahová plocha čtyř až osmilůžkového apartmánu je 95 m2. Apartmán je vybaven dvěma samostatnými ložnicemi s dvoulůžky š. 1,6 m a společným obytným pokojem se dvěma přistýlkovými dvoulůžky š. 1,6 m, příležitostně vytvořenými z rozkládacích pohovek. V obytném pokoji je trámy vymezená část s jídelním stolem a jednoduchá kuchyňka, vybavená základním nádobím, malou ledničkou, indukčním dvou plotýnkovým vařičem a velkou remoskou na pečení. Apartmán má vlastní sociální zázemí se sprchou, umyvadlem a toaletou. K dispozici je ložní prádlo, ručníky, kvalitní mýdlo a sprchový šampon i fén

Parkování je možné na jednom ze stání přímo při apartmánu, vzdáleném cca 5 m od vstupu. Svá kola můžete bezpečně odstavit na krytém místě v pivovarském dvoře.

Apartmán má pokrytí wifi, ale televizor u nás nehledejte.

Cena apartmánu za noc je přibližně 2.800, - Kč (vč. DPH) při obsazenosti jedním až čtyřmi hosty na alespoň dva dny. Za každou další osobu se připlácí 400,- Kč. Ubytovací poplatek obci je 5,- Kč/os/noc. Konkrétní cenu stanovujeme v závislosti na termínu a obsazenosti apartmánu. Ve všední dny je cena příznivější, o víkendech a svátcích je naopak vyšší. Pro individuální hosty lze rezervovat pobyt minimálně na dvě noci. Lastminute termíny ve všední dny jsou cenově výhodnější. V červenci a srpnu jsou možné pouze celotýdenní pobyty od soboty do soboty.

Při zájmu o stravování přímo v pivovaru si ověřte otevírací dobu pivovarské kuchyně v daném termínu. Snídaně pro ubytované hosty standardně nezajišťujeme, proto jsou apartmány vybaveny kuchyňkami. Nejbližší prodejna potravin se nachází ve Mšeně (5,5 km), nejbližší markety v Doksech (16 km) a v Mělníku (22 km).

Historie - Pivovar Lobeč
Historie - Pivovar Lobeč

Rezervace apartmánu

Líbí se vám tento apartmán? Na našem webu si ho jednoduše zarezervujete.

Rezervovat apartmán